Designové obrazy

Staňte se umělcem a vytvořte ve Vašem interiéru originální atmosféru. Dodejte jiskru běžné místnosti a vtiskněte ji svoji osobnost. Designové obrazy patří mezi velmi oblíbený způsob práce s interiérem. Nepřizpůsobujte místnost obrazu – ale naopak. 
Najděte ten pravý motiv v těch pravých barvách – přesně podle Vaší nálady a vkusu. 
Každá místnost je jistě zařízená přesně ke svému účelu. V obývacím pokoji se budete chtít cítit uvolněně a příjemně. V ložnici by měla panovat klidná a harmonická atmosféra. Do reprezentativní místnosti ve Vaší firmě patří solidnost a důvěra. Do jakéhokoli typu místnosti Vám pomohu najít originální a krásný obraz, který požadovanou náladu umocní nádherným způsobem.
Nebojte se být originální. Designové obrazy jedinečně zpracovávají Vaše oblíbené motivy. Vybírat můžete klidně laděné barvy, nebo naopak zkuste, jak zapůsobí kontrast a nápadné odlišení.
 

Na míru každému interiéru

Dané místnosti přizpůsobím i velikost a členitost díla. Moderní a velmi oblíbený způsob práce s obrazy je v rozdělení motivu na několik částí a jejich zavěšení vedle sebe. Kombinovat tak můžete geometrické obrazce – čtverce či obdélníky – ve stejné velikosti, nebo ještě lépe. Můžete si pohrát i s rozmístěním různě vysokých částí skládačky. Pracujte s prostorem, barvou i motivem.
Ráda Vám pomůžu najít ideální styl. Vybírat a inspirovat se můžete v mojí galerii již zpracovaných obrazů. V případě Vašeho zájmu pro Vás mohu vytvořit obraz doslova na míru. Vyhněte se sériově vyráběným kouskům. Oživte Váš interiér něčím neopakovatelným.