Malování obrazů

Obraz se okamžitě stane doménou každého interiéru. Volbou barev, stylu, kompozice i zvoleným tématem můžete proměňovat atmosféru celé místnosti. Můžete navázat na Váš oblíbený styl, doladit do detailu koncepci pokoje s nábytkem a dalšími dekoracemi. Výrazným obrazem můžete vytvořit velmi originální kontrast.
 
Obraz v reprezentativní místnosti může dodat Vaší firmě prestiž a vážný tón. Naopak abstraktní obraz v jemných veselých odstínech zapůsobí harmonicky a udá velmi příjemnou náladu.
 

Originální atmosféra každé místnosti

Vytvořím pro Vás obraz na míru Vašemu vkusu i interiéru. Při zadání dbám na zjištění co nejvíce detailů. Důležitá je povaha místnosti, ve které bude obraz později vystaven. Místo a úhel, ze kterého bude nejvíce vidět. Neméně zásadní je dobrá znalost vašich oblíbených barev či motivů. Pomohu Vám najít a vytvořit originální otisk Vaší osobnosti.
 
Abstraktní obrazy budou podněcovat Vaší fantazii, nechají Vás bloudit v barvách a představovat si, domýšlet. Ráno na Vás bude obraz působit jinak než při pozdním odpoledni. Při večerní relaxaci opět dostane trochu jinou tvář. Při působení na atmosféru místnosti nemusíme zachovávat čistě abstraktní model.
 
Na Vaše přání použiji v kompozici Váš oblíbený motiv. Při vytváření obrazů používám standardní malířské techniky. Obrazy vznikají na základě pevného plátna napnutého na dřevěný rám. Na Vaše přání však můžu využít i neobvyklé prvky. Pro další práci s dílem Vám pomohu najít zajímavý rám.
 
Buďte originální a přineste dotek jedinečnosti i do Vašeho domova.