Instalace obrazu s názvem "Dvojčata" proběhla úspěšně...

12.02.2017 22:36

Dnes jsme úspěšně nainstalovali s přítelem (moc děkuji za pomoc!!!) obrazy do jednoho rodinného domu na Srubci u Českých Budějovic. Obrazy jsou umístěny v obývacím pokoji, je to kombinace dvou na sebe navazujících obrazů.

Místnosti to dalo hned novou tvář, je to krásná dekorace, příjemná pro oko, barvy jsou teplé, klidné, takže úplně ideální sednout na gauč a relaxovat :)

Pro mne je nejlepší interiér nejdříve vidět osobně naživo. Protože na fotkách to není takové, nevím, co je na druhém konci místnosti a nevidím celkový pohled na místnost, kam má obraz přijít. Takhle si to dokáži lépe představit, jak to bude vypadat a hlavně jaké barvy použít, aby se to líbilo i novým majitelům obrazu a také aby se to do daného interiéru hodilo celkově. Každopádně když ale není zbytí, postačí i fotky interiéru, pokud chce dotyčný poradit a namalovat obraz na míru :) Samozřejmě to není podmínkou, pokud se Vám obraz líbí, prostě si ho kupte a je to :D

Jsem moc ráda, že jsem mohla takhle vyzbodit interiér a hlavně mě nejvíc těší to, že se novým majitelům obraz líbí a mají z něj radost. To je můj největší hnací motor! Díky! :)

Další fotky obrazů umístěných v interiéru naleznete na mých www stránkách zde: http://www.abstraktni-obrazy.com/galerie-obrazu/obrazy-umistene-v-interieru/ nebo na facebooku zde: https://www.facebook.com/206480779362624/photos/?tab=album&album_id=1050462964964397.