Obrazy do interiéru

Každý byt je obrazem svého majitele. Někdo touží po originalitě, nevyhýbá se netradičnímu řešení. Jiní lidé se při zařizování vlastního bytu nechají rádi inspirovat oblíbeným místem nebo stylem. Oba přístupy jsou zcela v pořádku. Váš byt je především Vaším dílem. Jistě si dáváte záležet, aby na Vás i Vaše hosty působil harmonicky. 
 
Atmosféru místnosti určují velké plochy, především barva a struktura podlahy, dveří a okolních stěn. Pří výběru nábytku je třeba myslet na vhodnou kombinaci použitých materiálů i barev. Drobné dekorace pak dodají efekt a místnost doladí.
 
Krásnou dominantou místnosti je však i obraz. Dobře zvolený motiv dokáže zásadně proměnit zařizovanou místnost. Umocní Váš oblíbený styl, dodá místnosti harmonii, pocit útulnosti. Ozvláštní celý interiér a při každém vstupu si vyžádá Vaší pozornost. Donutí Vás zamyslet se, pohladí Vaše oči, vyvolá vzpomínky na příjemné zážitky nebo místa. 
 

Dotek originálu

Abstraktní obrazy umí ještě víc. Nechají Vás přemýšlet. S měnícím se dnem se bude proměňovat plátno před Vašima očima. Nechá Vás přemýšlet nad tóny barev, nad svými tvary a křivkami. Bude zajímavým tématem při rozhovoru s přáteli i při vlastním rozjímání.
Obraz ve Vás dokáže vzbudit pocity radosti, veselé barvy oživí Váš den. Klidné barvy dokáží navodit atmosféru příznivou pro odpočinek, harmonické linie umocní dojem klidu a pohody.
 
Objevte v sobě umělce. Vytvořte z Vašeho interiéru osobité prostředí. Pomohu Vám navrhnout a vytvořit originální dílo, které bude otiskem Vašich přání a nálad. Při tvorbě postupuji přesně podle Vašeho zadání. Nebo Vám mohu nabídnout tématicky rozdělenou kolekci již vytvořených děl. Jsem si jista, že Vás nejeden obraz zaujme a nadchne. Prohlédněte si moji galerii a zkuste si představit, jak by některý z obrazů působil i u Vás doma.